1 / 10
Се издава стан 66 m² на 600м од кеј
По Договор
18.08.2022 10:12

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Булевар Туристичка бр.21/2-2

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто некористен (прва година се издава) , се наоѓа во близина на Билјанини Извори кај хотел Дипломат и е во близина на центарот на градот.
Поседува две соби и купатило , голема дневна (трпезарија, кујна) oпременa е со клима, спална соба со два кревети, двете соби се поврзани со балконот .
Цената зависи од периодот на годината.


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Renata
Потврден огласувач
070583775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам