1 / 8
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR
1 €
22.07.2022 08:38

Свети Николе / Свети Николе

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE
-VTOR SPRRAT 130M2
-TRET SPRAT 57 M2 DELOVEN PROSTOR
-TRET SPRAT 73 M2 TERASA

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од: Претпријатие

Tarzan dooel
MOSA PIJADE BR 1
Потврден огласувач
075210853 075210253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам