1 / 2
Kolicka Cipolino Optima
4.000 МКД
24.11.2022 07:36

Карпош / Скопје

Продавам количка Чиполино Оптима Chipolino Optima 2016
Користена но сочувана, доаѓа во комплет со заштита за нозете за ладно време.
Рачките се подесуваат за висина, а седиштето може да ротира кон Вас или спротивно.
Корпата доле носи голем товар и 10см е дупната. Друга мана нема.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078507901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам