1 / 2
Leopard vo ispravna sostojba
4.000 МКД
05.12.2022 11:12

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

14 "

Tocakot e vo ispravna sostojba se funkcionira na nego za poveke. InformAcii javetese na
071 830 030

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Blagojche
Потврден огласувач
071830030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам