1 / 2
Неотпакуван миксер Maxx
1.200 МКД
12.06.2022 20:40

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов неотпакуван миксер Maxx со сад за матење. Цена 1200 ден.

Дополнително, имам за продажба и нов соковник Bosch

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам