1 / 5
Benytone mpa 3040 stereo pojacalo
69 €
01.08.2022 09:26

Аеродром / Скопје

Odlicno japonsko vintage pojacalo
Tranzistorec
Original sostojba
2x70 wati
Cena 4200 den
Pojacaloti e kako novo, so garancija.
Izgleda I zvuci prekrasno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

MILAN
Потврден огласувач
071339432 viber 072239613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам