1 / 4
Yamaha xcity 250
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 20:08

Струга / Струга

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

2008

Модел:

Xcity

Километри:

25000

Se prodava yamaha xcity 250 bez nikakva mana
Smenet kais mitsuboshi rolni malossi federi malossi klizaci na variator dr puley zaden disk zadni plocki vodna pumpa maslo motul 7100 antifriz motul gumi dva novi glicerin novo akumlator nov so 1godina garancija orginalen yamaha golem vizir orginalen kufer registriran osiguran so zelen karton.. bez denar vlog top sostojba

ZAMENA ZA PATNICKO..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

ergin
Потврден огласувач
071621124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам