se prodava del od stara kuca
25.000 €
12.06.2022 21:54

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

se prodava del od kuca=60m2 i dvorno mesto vo mirno i tivko mesto(przova bavca)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

George
Потврден огласувач
077757234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам