1 / 7
Kia Soprtage
15.000 €
17.06.2022 10:28

Куманово / Куманово

Марка:

Kia

Модел:

Sportage

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

55000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prva registracija Juli 2013
Prv sopstvenik
Kupeno vo Makedonija
57.000km so servisna kniska
Racen menuvac
Kamera za rikverc
1.7 CRDi
Soncev krov
Bandazi 18"
Kozen salon.
Информации само на тел. 078 215 078.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран Стојановски
Потврден огласувач
078376966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам