1 / 12
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2009 god
9.999 €
12.06.2022 22:16

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2009 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano so servisna kniska. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам