1 / 11
VW TOURAN 1.6 TDI 105 ks.2011 god
1 €
12.06.2022 22:20

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOURAN 1.6 TDI 105 ks.2011 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам