1 / 2
Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen
1.600 МКД
12.06.2022 22:55

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Display / Екран за iPad 10.2"
2019 7th Gen A2197 A2200
2020 8th Gen A2270
2021 9th Gen A2602 A2603

На екранот има заштитна фолија што се вади при монтажа

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам