1 / 3
Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500
700 МКД
12.06.2022 23:03

Кичево

Марка:

Lenovo

Модел:

Lenovo A7-50 A3500 ДЕЛОВИ

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Display комплет со Touch
Display flat
Батерија
Рамка и заден капак
Speakers

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам