1 / 6
Fosti odlicen
350 €
Цената е фиксна
02.08.2022 19:07

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Fosti

Километри:

500000

Fosti 150 cc vo odlicna sostojba masinata kako nova zabeleski olupen lakot nema prevod nema prevod nema prevod.......

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

......
Потврден огласувач
078602780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам