1 / 1
Gumi za dzip 225/75r15 za site sezoni
2.500 МКД
Цената е фиксна
07.08.2022 21:48

Скопје Центар / Скопје

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

75

Дијаметар:

15

🆕 Gumi za dzip 225/75r15 za site sezoni 🟥 Cena 2.500 DENARI 🔧 GRATIS MONTAŽA, BALANSIRANJE I VENTILI VO SKOPJE 🇪🇺 EUROPE MARKET 🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS ☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам