1 / 7
Камп приколка во Градиште/Kamp prikolka vo Gradiste
1.500 МКД
Со вклучен ДДВ
03.07.2022 22:50

Охрид / Охрид

Се издава камп приколка во Градиште, Охрид во која може комотно да се сместат 5 лица. Приколката е со дворно место од 42 квадрати, покриена со лимен кров, со сопствен тоалет и бања, фул кујна, смарт ТВ со БУМ, аудио систем и многу други уреди.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Цобе
Потврден огласувач
078 492 414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам