1 / 4
Semejna kuka
60.000 €
19.08.2022 11:18

Штип / Штип

Број на соби:

8

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tri cesmi zarko boskov43

Se prodava kuka cena po dog

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Пане Анастасов
Потврден огласувач
077707276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам