1 / 8
Slep shlep sluzba Mercedes Sprinter nov sega praven
6.000 €
Цената не е фиксна
6.400 €
08.08.2022 18:16

Бутел / Скопје

Mercedes Sprinter 311cdi 2002g 370000km pominati. Napraven perfektno staveno se novo.novi gumi i kocnici servis itn 6400e. Alu komplet se novo.se vozi so B kategorija 3.5t.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
078290545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам