1 / 3
Продавам пиштол
1 МКД
13.06.2022 09:42

Кавадарци / Кавадарци

Продавам пиштол марка Чешка Зброевка со калибар 6.35мм, со футрола и со важечка дозвола,
Цена по договор
Радевски Душко
Тел. 075-565-882

Категорија: Останато

Се продава од:

Pece Katmeroski
Потврден огласувач
071250798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам