1 / 3
Детско точаче / тротинет
1.000 МКД
Цената не е фиксна
13.06.2022 10:04

Аеродром / Скопје

Контакт исклучиво на: 071346036

Се продава:

Детско точаче со две позиции, може да се вози и како тротинет и со буткање со нозе.

Контакт исклучиво на: 071346036

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078365075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам