1 / 12
KOSEVI, PING PONG MASI, BILIJARD, FUDBALCINJ
1 МКД
26.09.2022 15:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

RAZNI MODELI NA KOSEVI SO POSTOLJE
PING PONG MASI ZA ( OUTDOOR I INDOOR)
BILIJARD ZA DOMASNA UPOTREBA
FUDBALCIJA
HOCKEY ZA DOMASNA UPOTREBA
INFO 070 234 867

Категорија: Спортска опрема и активности / Други Спортови со топка / Справи / Опрема

Се продава од:

Fitnes Sport Market
Потврден огласувач
070234867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам