1 / 12
Rent a car CABRIO ( IZNAJMUVAM VOZILA )
25 €
Цената е фиксна
07.08.2022 20:39

Битола / Битола

Renta car vozila
Avtomatic i racen menjac
Vw passat avtomatic benzinec
Mini cooper racen benzin plin
Bmw 525d avtomatik
Mercedes C klasa C220 cdinavtomatik
25 evra dnevno ili za poveke dena cena po dog
TELEFON 071 306 133

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Informaci na :
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам