1 / 8
mercedes e 300 de amg line
75.000 €
11.08.2022 08:17

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

2020

Гориво:

Хибрид

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

306 kw / 416 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

mercedes e 300 de dizel plagin hibrid amg line

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
071222603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам