1 / 10
Chevorlet captiva
1 €
17.09.2022 15:11

Неготино / Неготино

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Na bg tabli
Moze da se carini
075 470 229

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
075586779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам