1 / 2
Се продава парцела во Горно Коњско
По Договор
09.08.2022 17:48

Охрид / Охрид

Квадратура:

3625 m²

Тип на земјиште:

Останато

Катастарско одделение: Охрид

Катастарска општина: Коњско

Број на парцела: 1261

Површина: 3625 м²

Место: Донејци

телефон: 078 280 655 (адвокат Драган Коровешоски)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070723043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам