1 / 8
BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII
125 €
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 10:42

Битола / Битола

Квадратура:

75 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Kancelarii na sprat, 75m2
50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR. Pogodni za ordinacija, advokatura, smetkovodsvo I drugi slicni dejnosti. Prviot mesec Gratis... Prvite 3 meseci 100e

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

ljupco
Потврден огласувач
070707638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам