1 / 11
Alfa romeo GT 2.0i benzi
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 14:20

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GT

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

119 kw / 162 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi
Cena 3000eu
ZA KES KESTRA CENA NA LICE MESTO
☎️ 071950695 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xXx
Потврден огласувач
071950695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам