1 / 4
Opel vektra 2.0i benzin plin
1.600 €
22.07.2022 14:20

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano servisirano klima ispravna stegnata za vozna dizna plin atestiran pali vozi
Voziloto ne e preprodavano poslednive 10godini e vo eden sopstvenik
Cen 1600eu
Kon 071950695

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xXx
Потврден огласувач
071950695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам