1 / 3
SE PRODAVA !!!
По Договор
29.01.2023 21:16

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3405 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga
Telefon za kontakt 078380113

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078280152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам