1 / 3
Shiten 3 Parcelat (male). Gajre
4 €
Цената е фиксна
13.06.2022 16:34

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4168 m²

Тип на земјиште:

Останато

Shiten Parcelat me dru (male) mbi fshatin Gajre.
- Siperfaqe e perbashket prej 4168 m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Menduh
Потврден огласувач
070240865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам