1 / 8
Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !
6.000 МКД
24.11.2022 14:24

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

10" инчи

Марка:
- Lenovo TAB 2 A10-70

Опис:
- Таблетите се буквално како нови без забелешки.
Внатре во кутијата следуваат сите нивни додатоци.

Додатоци:
- Кутија
- Полнач

Спецификации:
- Екран 10,1"
- 8MP Задна камера
- 5MP Предна камера
- 2GB RAM меморија
- 16GB Внатрешна меморија

Повелете во Мобилес!

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Инфо
Потврден огласувач
075 741 475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам