1 / 9
Alfa Romeo 156 1.9 JTD
1.500 €
Цената не е фиксна
1.700 €
04.08.2022 17:26

Струга / Струга

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Alfa 156 2001god. 216000 km sport kupe vo ekstra sostojba servisirana so Novi gumi Cena 2000 evra Ili zamenaza pasat 2008 god karavan
Informacii na :
Hitno hitno hitno
RUBIN 078446810

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам