1 / 9
BMW 320d M-paket
7.200 €
28.06.2022 14:27

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 320d 2008 M-paket
120kW - 163ks
Od oprema kolata poseduva sportski volan, menuvac i sedista. Elektrika na prozori, retrovizori, sedista, tempomat, Xenon, angel eyes, avtomatski svetla, senzor za dozd, parking senzori napred i nazad.
Dve novi gumi General, dve solidni Nokian.
Centralno so dva kluca.
Registrirana do 02.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077891424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам