1 / 7
AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA
1.850 €
Денес 15:43

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozje i dr.Registrirano i ful oprema.Cena za kes 1850e.za zamena cenata zavisi od ponudata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам