1 / 5
Suzuki Rm450z
3.500 €
Цената е фиксна
Денес 13:55

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2015

Модел:

RM450Z

Километри:

15000

Motorot e vo odlicna sostojba
Poveke info na tel.
075610277

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
75610277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам