1 / 10
Se prodava kukja vo Stenje - Resen
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 12:59

Ресен

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

850 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1973

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Stenje - Resen

KONTAKT TELEFONI: 078 571 568 - Darko , 072 640 620 - Mirce.

-Se prodava kujka vo Stenje na breg na Prespansko ezero, na mirna i ubava lokacija so pogled na ezero i planina.
Kujka e П+1, so povrsina od 110m2. Prizemje dnevna so kujna i terpezarija, spalna soba i WC.
Kat 1 ima 3 spalni sobi.
Vo sklop na kujkata ima 2 pomosni objekti garaza i letna kujna koi se tvrda gradba i dvor na kujka 850 kvadrati.
Opremena.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
075 357 671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам