ATV 850cc
8.000 €
13.06.2022 19:59

Тетово / Тетово

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

ATV

Se Prodava Odes 850cc 2021 Motorot e Maximum Socuvano Zemen e Nov U Mk
Pred Edna Godina.4100Km Pominati
Ima spora berzina 4x4 i Reduktor
Aux
Bluetooth
Radio
Servisiran Pred eden Mesec
Bez Nitu eden Problem

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Durim Ibraimi
Потврден огласувач
070700044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам