1 / 11
Audi A8 4.2 Redizajn
15 €
03.10.2022 17:41

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

240 kw / 326 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A8 4.2 quattro redizajn top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jetmir
Потврден огласувач
070232420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам