1 / 12
Се продава нов стан во Автокоманда
1.250 €
13.06.2022 20:23

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

48 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул.Лазар Поп Трајков Бр.21

Се продава комплетно наместен, веднаш вселив стан од 48 m² на ул.Лазар Поп Трајков, Автокоманда.

Се наоѓа на 100m оддалеченост од КАМ Маркет и Пицерија Боними.

Станот е нова градба со убава југо-источна местоположба, одлична изолација и сопствен паркинг. Во зграда со систем за парно греење.

Цена на m² - 1250е.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Angie
Потврден огласувач
078513895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам