1 / 4
Visoki patiki adidas br34 skoro novi
1.000 МКД
28.09.2022 12:56

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

34

Боја:

Темно сина

Detski visoki patiki marka adidas vo top sostojba malku koristeni. Tel kontakt 078 286 590

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078286590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам