1 / 6
fiat peglica 650
1 €
26.08.2022 19:32

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

126

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

20 kw / 27 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

pali vozi,fabricna soatojba..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Centar Struga
Plitista
Потврден огласувач
070913900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам