1 / 12
ELEKTROMOTOR I REDUKTOR RAZNI KW GOLEMINI I O./min VRTEZI
1 МКД
11.09.2022 21:18

Велес / Велес

PRODAVAM RAZNI ELEKTROMOTORI I ELEKTROMOTORI SO REDUKTORI. RAZNI GOLEMINI. TIE STO SE NA SLIKITE I DRUGI. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам