Baram rabota
По Договор
21.06.2022 17:45

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota kako kelner samo za svadbi i proslavi na dnevnica.
Ohrid i Struga.
kontakt 074 244 383

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

tina
Потврден огласувач
076209192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам