1 / 11
Apartman vo CENTAROT NA OHRID
25 €
12.07.2022 19:01

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Makedonski prosvetiteli

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska banka,,apartmanot e opremen so TV,KUJNA,WC,KLIMA,parking so video nadzor.


info: Bojan 076949068

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Oglasi
Потврден огласувач
076949068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам