1 / 1
Se bara doktor/ka vo privatna ordinacija vo Ohrid
По Договор
03.12.2022 10:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Не е важно

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

se bara doktor/ka so licenca za rabota vo privatna
ordinacija vo ohrid

kontakt tel:078411182

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
075370977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам