1 / 8
Se iznajmuva dvosoben stan 071305193
1 €
13.06.2022 22:34

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

JNA 1-1/7 Struga

Dvosoben stan so parking mesto, moze da se smestat 4,5 lica, smart TV, klima, masina za alista, ezero na 300m, 5 minuti peski do centar, vo blizina marketi (kam kipper misa netto i dr)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Natasha
Потврден огласувач
071305193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам