1 / 9
Se prodava kamion Mercedes 911 / Се продава камион Мерцедес
По Договор
13.06.2022 23:28

Демир Хисар

Se prodava Mercedes Benz 911
Vo perfektna sostojba kako enterierski taka nadvoreshno, odlichno podvozhje, motor, menuvach i 6 novi gumi.
Kontakt i povekje informacii samo na sledniov telefon:
072211385 - Mile

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070999508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам