1 / 5
Se izdava stan
150 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 19:44

Битола / Битола

Број на соби:

3,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Prilepska

Se izdava kompletno opremen stan na ul. Prilepska vo kulata nad mini market, Golem Izvor, (nasproti Pelagonka 1).Zgradata poseduva i lift.
Lice za kontakt i podetalni inf.
Stif. Viber. 00436641909154

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075315878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам