1 / 3
Mercedes c270 cdi
3.800 €
13.06.2022 23:39

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes c270 cdi avtomatik so dosta oprema parking senzzori. Avtomatski senzori za dozd. Klima funkcionalna. Registriran do. Januari 2023. Za poveke informacii na. 071551223.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078457480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам