Изведба на електрична инсталација
5 €
14.06.2022 00:19

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изведба на електрична инсталација
Струја
Реновирање

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
071323889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам